Hizmetlerimiz

Eş Takibi

Eş takibi; eşlerin birbirlerine karşı güvensiz tutumu, şüpheli hareketleri veya yargıya intikal etmiş davalara delil toplamak amacıyla, Anayasanın 17. Ve 40. Maddeleri göz önünde bulundurularak, kişisel hak ve hukuku ihlal etmeden yapılan araştırma ve delil toplama hizmetidir.

daha fazla oku
Kayıp Şahıs

Ülkemiz siyasi, sosyal ve jeopolitik yapısından dolayı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığının iş yoğunluğu gün geçtikçe artmaktadır. Bu neden ile kayıp şahısların bulunması konusunda yetersizlikler söz konusu olabilmektedir.

daha fazla oku
Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik iki insanın hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde birbirinin yanında olacağına söz verdiği, resmi niteliği de olan beraberliktir. Çiftler evlenmeden önce kendilerine ve birbirlerine “Evlilik nedir?” sorusunu sormalıdır. Çünkü verecekleri cevaplar, kuracakları ortak hayatın temel taşlarını oluşturacaktır.

daha fazla oku
Adres Tespiti

Resmi makamlarca tebligat yapılamayan, ikamet adresi veya iş yeri adresi belli olmayan şahıslar meçhul sayılır. Şahıs belirtilen adreste bulunamadığında tebligat ilgili icra dairesine iade edilir. Bu durumda alacaklı, borçlunun yeni adreslerini bulması halinde yeniden ödeme emri gönderebilir.

daha fazla oku
Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Ses dinleyerek kayıt alma ve bazen görüntü de kaydetme özelliği olan cihazların öncelikli amacı devlet yetkilileri tarafından kullanılmak olsa da, piyasanın genişlemesi sonucunda satışının artarak fiyatının ucuzlaması sonucu diğer insanlarca da kullanılması durumu günümüzde yaygın bir hale gelmiştir.

daha fazla oku
Kurumsal Şirket Araştırma ve Analizi

Kurumsal Şirket Araştırma ve Analizi; firmaların gelir düzeyleri, ortak firmalarla olan anlaşmazlıkları, kamusal alandaki icraatları ve bayi analizi, sigorta ve personel bilgileri, firmanın cirosu ve özgeçmişi gibi birçok değerli bilginin elde edilip incelemesi ve analizi edilmesidir.

daha fazla oku